calcActive())">
Canon LP-E6 yhteensopiva akku 1800 mAh
Varastossa
22,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
EOS 5D Mark II EOS 7D EOS 5D Mark III
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
LP-E6
Ei toimi kameroissa joissa firmware 1.2.3 tai uudempi.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LPE6 |
|---|---|
| EAN | 4894128034353 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 56.70 x 38.30 x 20.90mm |
| Korvaa | LP-E6N / LP-E6NH / LP-E6P / LP-E6 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Customer Reviews
Hinta
5
Laatu
5
Suosittelen
5
BMPCC4K yhteensopiva akku
Review by
Nicky
Muutaman päivän vasta testannut akkuja, mutta toimii loistavasti BMPCC4K (Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K) kanssa. Yhdestä akusta riittää virtaa kellotettuna n. 58min 6.2 firmwarella. Prosenttilukemaan ei kannata luottaa, vaan kannattaa vaihtaa kamerasta se voltti-näkymään.
Hinta
4
Laatu
5
Suosittelen
5
Vastaa alkuperäistä.
Review by
Still
Ostan jo toista lp-e6 akku täältä. Toimii hyvin ja myös kamera tunnistaa akun oikein.
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Canon akut
Näytä kaikki →
-14%
Canon NB-4L, PL46G yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €
-10%
Canon LP-E6 / LP-E6N akku 2000 mAh - Täysin yhteensopiva
28,95 €
25,95 €
-21%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 1500 mAh
18,95 €
14,95 €
-11%
Canon LP-E8 yhteensopiva akku 1120mAh
18,95 €
16,95 €
-16%
Canon LP-E5 yhteensopiva akku 1080 mAh
18,95 €
15,95 €
-11%
Canon NB-2L, BP-2LH, NB-2LH, BP-2L5, BP2LCL, ER-D120 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
16,95 €
-7%
Canon NB-5L yhteensopiva akku 1120 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Canon LP-E6, LP-E6N akku 2000 mAh
24,95 €
20,95 €