calcActive())">
Canon LP-E6 (5D Mark III, EOS 5D Mark III, EOS 60D) laturi / virtalähde kahdelle akulle
Varastossa
17,95 €
Laturi / Virtalähde on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
5D Mark III
EOS 5D Mark III
EOS 60D
EOS 5D Mark III
EOS 60D
Tämä laturi korvaa ainakin seuraavat Canon laturit:
LC-E6
LC-E6E
LP-E6
LC-E6E
LP-E6
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.| SKU | DF-LPE6UH |
|---|---|
| Teho | DC8.4V x 2 |
| Sisääntulojännite | Micro USB 5V / 2.1A |
| Ulostulojännite | DC8.4V x 2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114291 |
| Korvaa | LP-E6 / LP-E6N / LC-E6 / LC-E6E / LP-EL |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kameralaturit
Näytä kaikki →
-13%
Canon LP-E17 yhteensopiva akkulaturi
14,95 €
12,95 €
-12%
Yleislaturi kameroille, puhelimille ja muille litium-akuille.
16,95 €
14,95 €
-20%
Akkulaturi - lataa useita eri kameroiden akkuja
19,95 €
15,95 €
GoPro Hero 5 laturi - 3 akulle
14,95 €
-16%
Gopro Hero 4 / 4 Black / 4 Silver micro USB laturi / virtalähde kahdelle akulle
18,95 €
15,95 €
-15%
Canon NB-13L yhteensopiva akkulaturi
19,95 €
16,95 €
-12%
Canon EF-S, EOS 550D, EOS 600D laturi / virtalähde
16,95 €
14,95 €
-18%
GoPro CHDHN-301, Hero 3 Black Edition, Hero 3 laturi / virtalähde - 2 akulle
16,95 €
13,95 €