calcActive())">
Canon LP-E6 akku 1600 mAh - Täysin yhteensopiva
Varastossa
25,95 €
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
5D Mark III
EOS 5D Mark II
EOS 5D Mark III
EOS 5D Mark IV
EOS 5DS
EOS 5DS R
EOS 60D
EOS 60Da
EOS 6D
EOS 70D
EOS 7D
EOS 7D Mark II
EOS R5
EOSR6
EOS 5D Mark II
EOS 5D Mark III
EOS 5D Mark IV
EOS 5DS
EOS 5DS R
EOS 60D
EOS 60Da
EOS 6D
EOS 70D
EOS 7D
EOS 7D Mark II
EOS R5
EOSR6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon kameran alkuperäisakut:
LP-E6
LP-E6N
LP-E6NH
LP-E6P
LP-E6N
LP-E6NH
LP-E6P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-CPN600MC |
|---|---|
| EAN | 4894128114956 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 56.80 x 38.30 x 21.00mm |
| Korvaa | LP-E6 / LP-E6N / LP-E6NH / LP-E6P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.52Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Canon akut
Näytä kaikki →
-10%
Canon LP-E6 / LP-E6N akku 2000 mAh - Täysin yhteensopiva
28,95 €
25,95 €
-14%
Canon NB-4L, PL46G yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €
-21%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 1500 mAh
18,95 €
14,95 €
-16%
Canon LP-E6, LP-E6N akku 2000 mAh
24,95 €
20,95 €
-11%
Canon LP-E8 yhteensopiva akku 1120mAh
18,95 €
16,95 €
-11%
Canon NB-2L, BP-2LH, NB-2LH, BP-2L5, BP2LCL, ER-D120 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
16,95 €
-15%
Canon LP-E17 akku 950 mAh LUE TUOTETIEDOT ENNEN TILAUSTA
19,95 €
16,95 €
-13%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €