calcActive())">
Canon EF-S, EOS 550D, EOS 600D laturi / virtalähde
Varastossa
16,95 €
14,95 €
Laturi / Virtalähde on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
EF-S
EOS 550D
EOS 600D
EOS 550D
EOS 600D
Tämä laturi korvaa ainakin seuraavat Canon laturit:
LC-E8
LC-E8C
LC-E8E
LC-E8C
LC-E8E
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.| SKU | DF-LPE8UH |
|---|---|
| Teho | DC8.4V x 2 |
| Sisääntulojännite | 5.0V ~ 2A |
| Ulostulojännite | DC8.4V x 2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114307 |
| Korvaa | LP-E8 / LC-E8 / LC-E8C / LC-E8E |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kameralaturit
Näytä kaikki →
-13%
Canon LP-E17 yhteensopiva akkulaturi
14,95 €
12,95 €
-12%
Yleislaturi kameroille, puhelimille ja muille litium-akuille.
16,95 €
14,95 €
-20%
Akkulaturi - lataa useita eri kameroiden akkuja
19,95 €
15,95 €
GoPro Hero 5 laturi - 3 akulle
14,95 €
Canon LP-E6 (5D Mark III, EOS 5D Mark III, EOS 60D) laturi / virtalähde kahdelle akulle
17,95 €
-16%
Gopro Hero 4 / 4 Black / 4 Silver micro USB laturi / virtalähde kahdelle akulle
18,95 €
15,95 €
-15%
Canon NB-13L yhteensopiva akkulaturi
19,95 €
16,95 €
-18%
GoPro CHDHN-301, Hero 3 Black Edition, Hero 3 laturi / virtalähde - 2 akulle
16,95 €
13,95 €