calcActive())">
Canon NB-1L, NB-1LH, ER-D100 yhteensopiva akku 830 mAh
Varastossa
13,95 €
12,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
Digital IXUS 200a
Digital IXUS 300
Digital IXUS 300a
Digital IXUS 320
Digital IXUS 330
Digital IXUS 400
Digital IXUS 430
Digital IXUS 500
Digital IXUS V
Digital IXUS V2
Digital IXUS V3
Digital IXUS VII
IXY Digital 200
IXY Digital 200a
IXY Digital 300
IXY Digital 300a
IXY Digital 320
IXY Digital 400
IXY Digital 430
IXY Digital 450
IXY Digital 500
IXY Digital S200
IXY Digital S230
IXY Digital S330
PowerShot S110
PowerShot S200
PowerShot S230
PowerShot S300
PowerShot S330
PowerShot S400
PowerShot S410
PowerShot S500
Digital IXUS 300
Digital IXUS 300a
Digital IXUS 320
Digital IXUS 330
Digital IXUS 400
Digital IXUS 430
Digital IXUS 500
Digital IXUS V
Digital IXUS V2
Digital IXUS V3
Digital IXUS VII
IXY Digital 200
IXY Digital 200a
IXY Digital 300
IXY Digital 300a
IXY Digital 320
IXY Digital 400
IXY Digital 430
IXY Digital 450
IXY Digital 500
IXY Digital S200
IXY Digital S230
IXY Digital S330
PowerShot S110
PowerShot S200
PowerShot S230
PowerShot S300
PowerShot S330
PowerShot S400
PowerShot S410
PowerShot S500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
NB-1L
NB-1LH
ER-D100
NB-1LH
ER-D100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-NP1L |
|---|---|
| EAN | 4894128004196 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 49.59 x 32.01 x 10.41mm |
| Korvaa | NB-1L, NB-1LH, ER-D100 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 830mAh / 3.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Canon akut
Näytä kaikki →
-10%
Canon LP-E6 / LP-E6N akku 2000 mAh - Täysin yhteensopiva
28,95 €
25,95 €
-14%
Canon NB-4L, PL46G yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €
-21%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 1500 mAh
18,95 €
14,95 €
-15%
Canon LP-E17 akku 950 mAh LUE TUOTETIEDOT ENNEN TILAUSTA
19,95 €
16,95 €
-11%
Canon NB-2L, BP-2LH, NB-2LH, BP-2L5, BP2LCL, ER-D120 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
16,95 €
-11%
Canon LP-E8 yhteensopiva akku 1120mAh
18,95 €
16,95 €
-13%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €
-7%
Canon NB-5L yhteensopiva akku 1120 mAh
13,95 €
12,95 €