calcActive())">
Canon NB-3L yhteensopiva akku 790 mAh
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
11,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
Digital IXUS 700
IXUS 750
IXUS i
IXUS i5
IXUS II
IXUS IIs
Digital 30
IXY Digital 30a
IXY Digital 600
IXY Digital 700
IXY Digital D30
IXY Digital L
IXY Digital L2
PowerShot SD10
PowerShot SD100
PowerShot SD110
PowerShot SD20
PowerShot SD500
PowerShot SD550
IXUS 750
IXUS i
IXUS i5
IXUS II
IXUS IIs
Digital 30
IXY Digital 30a
IXY Digital 600
IXY Digital 700
IXY Digital D30
IXY Digital L
IXY Digital L2
PowerShot SD10
PowerShot SD100
PowerShot SD110
PowerShot SD20
PowerShot SD500
PowerShot SD550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
NB-3L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-NB3L |
|---|---|
| EAN | 4894128004233 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 44.76 x 31.71 x 9.05mm |
| Korvaa | NB-3L |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 790mAh / 2.92Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Canon akut
Näytä kaikki →
-10%
Canon LP-E6 / LP-E6N akku 2000 mAh - Täysin yhteensopiva
28,95 €
25,95 €
-14%
Canon NB-4L, PL46G yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €
-21%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 1500 mAh
18,95 €
14,95 €
-15%
Canon LP-E17 akku 950 mAh LUE TUOTETIEDOT ENNEN TILAUSTA
19,95 €
16,95 €
-11%
Canon NB-2L, BP-2LH, NB-2LH, BP-2L5, BP2LCL, ER-D120 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
16,95 €
-11%
Canon LP-E8 yhteensopiva akku 1120mAh
18,95 €
16,95 €
-26%
Canon LP-E6 yhteensopiva akku 1800 mAh
22,95 €
16,95 €
-13%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 2000 mAh
23,95 €
20,95 €