calcActive())">
Canon NB-CP1L, NB-CP2L yhteensopiva akku 1200 mAh
Saatavissa tehtaalta
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
Canon Selphy CP-600
CP-510
CP-330
CP-300
CP-710 Photo Printers
CP-510
CP-330
CP-300
CP-710 Photo Printers
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
NB-CP1L
NB-CP2L
NB-CP2L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-CP2L |
|---|---|
| EAN | 4894128004189 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 115.42 x 40.71 x 38.76mm |
| Korvaa | NB-CP1L / NB-CP2L / NB-CP2LH / CP-2L |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 26.64Wh |
| Jännite | 22,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Canon akut
Näytä kaikki →
-14%
Canon NB-4L, PL46G yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €
-10%
Canon LP-E6 / LP-E6N akku 2000 mAh - Täysin yhteensopiva
28,95 €
25,95 €
-21%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 1500 mAh
18,95 €
14,95 €
-11%
Canon LP-E8 yhteensopiva akku 1120mAh
18,95 €
16,95 €
-11%
Canon NB-2L, BP-2LH, NB-2LH, BP-2L5, BP2LCL, ER-D120 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
16,95 €
-7%
Canon NB-5L yhteensopiva akku 1120 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Canon LP-E6, LP-E6N akku 2000 mAh
24,95 €
20,95 €
-15%
Canon LP-E17 akku 950 mAh LUE TUOTETIEDOT ENNEN TILAUSTA
19,95 €
16,95 €