calcActive())">
Canon PowerShot SX40 HS yhteensopiva akku 800 mAh
Varastossa
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
PowerShot SX40 HS
PowerShot G1 X
PSSX40HS
PowerShot G1 X
PSSX40HS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:
NB-10L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NB10L |
|---|---|
| EAN | 4894128049852 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 45.20 x 32.24 x 15.15mm |
| Korvaa | NB-10L |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 5.92Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Canon akut
Näytä kaikki →
-14%
Canon NB-4L, PL46G yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €
-10%
Canon LP-E6 / LP-E6N akku 2000 mAh - Täysin yhteensopiva
28,95 €
25,95 €
-21%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 1500 mAh
18,95 €
14,95 €
-11%
Canon LP-E8 yhteensopiva akku 1120mAh
18,95 €
16,95 €
-16%
Canon LP-E5 yhteensopiva akku 1080 mAh
18,95 €
15,95 €
-11%
Canon NB-2L, BP-2LH, NB-2LH, BP-2L5, BP2LCL, ER-D120 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
16,95 €
-7%
Canon NB-5L yhteensopiva akku 1120 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Canon LP-E6, LP-E6N akku 2000 mAh
24,95 €
20,95 €