calcActive())">
Casio IT2000, IT-2000, IT-2000D30E akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien viivakoodinlukijoiden kanssa:
Casio:
IT2000IT-2000
IT-2000D30E
IT-2000D33E
IT3000
IT-3000
IT3100
IT-3100
IT-3100 M-53E
Epson:
TM-P60TM-P60 M196A)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
Casio:
DT-5025LATDT-9023
DT-9023LI
DT-9723
DT-9723LI
DT-9723LIC
Epson:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-IT3000XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120612 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 70.70 x 38.80 x 20.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €