calcActive())">
CAT B25 akku 1450 mAh
Varastossa
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CAT puhelinten kanssa:
B25
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT puhelin alkuperäisakut:
UP073450AL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-CAB250SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079804 |
| Korvaa | UP073450AL |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 56.00 x 34.10 x 7.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Akut
Näytä kaikki →
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Huawei Nexus 6P, H1511, H1512 akku 3450 mAh
21,95 €
Huawei P Smart Pro 2019 / P Smart Z Akku 3900 mAh
17,95 €
Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €
Huawei M660, Ascend G300 Akku 1800 mAh
16,95 €
Huawei M318 Akku 950 mAh
16,95 €