calcActive())">
RAZER RZ01-0133, RZ84-01330100, Turret akku 500mAh / 1.85Wh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien RAZER langattomien hiirien kanssa:
RZ01-0133
RZ84-01330100
Turret
Turret gaming Mouse
RZ84-01330100
Turret
Turret gaming Mouse
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat RAZER langattomien hiirien alkuperäisakut:
FC30-01330200
PL803040
PL803040
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien hiirien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
| SKU | CS-RMZ01RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126720 |
| Korvaa | PL803040 / FC30-01330200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 41.48 x 29.55 x 9.26mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Näppäimistöjen ja hiirien akut
Näytä kaikki →
-13%
Logitech 910-004362, 910-004374, M-RO052 akku 450mAh / 1.67Wh
14,95 €
12,95 €
Logitech G Pro / G502 langattoman hiiren akku
17,95 €
-13%
Logitech G403, G703, G900 akku 1000mAh / 3.70Wh
14,95 €
12,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
-18%
Logitech Craft Y-R0064 Näppäimistön Akku 1200mAh
16,95 €
13,95 €
-16%
Logitech diNovo Edge, DiNovo Mini, Y-RAY81 Näppäimistön Akku
18,95 €
15,95 €
-7%
Logitech G930, Gaming Headset G930, Headset G930 akku 600mAh
14,95 €
13,95 €
-11%
Logitech 533-000069 / AHB521630 akku
17,95 €
15,95 €