calcActive())">
Logitech G403, G703, G900 akku 1000mAh / 3.70Wh
Saatavissa tehtaalta
14,95 €
12,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech langattomien hiirien kanssa:
G403
G703
G900
G903
G703
G900
G903
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech langattomien hiirien alkuperäisakut:
533-000130
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien hiirien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
| SKU | CS-LOG900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119210 |
| Korvaa | 533-000130 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 51.30 x 33.80 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Näppäimistöjen ja hiirien akut
Näytä kaikki →
Logitech G Pro / G502 langattoman hiiren akku
17,95 €
-13%
Logitech 910-004362, 910-004374, M-RO052 akku 450mAh / 1.67Wh
14,95 €
12,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
-18%
Logitech Craft Y-R0064 Näppäimistön Akku 1200mAh
16,95 €
13,95 €
-16%
Logitech diNovo Edge, DiNovo Mini, Y-RAY81 Näppäimistön Akku
18,95 €
15,95 €
-7%
Logitech G930, Gaming Headset G930, Headset G930 akku 600mAh
14,95 €
13,95 €
-11%
Logitech 533-000069 / AHB521630 akku
17,95 €
15,95 €
RAZER Mamba akku 900mAh/3.3Wh
14,95 €