calcActive())">
Logitech G Pro / G502 langattoman hiiren akku
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech langattomien hiirien kanssa:
G Pro
Pro Wireless
PRO X Superlight
M-R0070
G Pro Wireless
Pro Wireless G1
G502
G502 Lightspeed
Pro Wireless
PRO X Superlight
M-R0070
G Pro Wireless
Pro Wireless G1
G502
G502 Lightspeed
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech langattomien hiirien alkuperäisakut:
533-000151
AHB521630PJT-04
533-000211
AHB521630PJT-04
533-000211
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi langattomien hiirien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi langattomien hiirien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-LOM007SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176152 |
| Korvaa | 533-000151 / AHB521630PJT-04 / 533-000211 / 533-000208 |
| Kapasiteetti (mAh) | 220mAh / 0.81Wh |
| Mitat | 31.90 x 16.50 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Näppäimistöjen ja hiirien akut
Näytä kaikki →
-13%
Logitech 910-004362, 910-004374, M-RO052 akku 450mAh / 1.67Wh
14,95 €
12,95 €
-13%
Logitech G403, G703, G900 akku 1000mAh / 3.70Wh
14,95 €
12,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
-18%
Logitech Craft Y-R0064 Näppäimistön Akku 1200mAh
16,95 €
13,95 €
-16%
Logitech diNovo Edge, DiNovo Mini, Y-RAY81 Näppäimistön Akku
18,95 €
15,95 €
-7%
Logitech G930, Gaming Headset G930, Headset G930 akku 600mAh
14,95 €
13,95 €
-11%
Logitech 533-000069 / AHB521630 akku
17,95 €
15,95 €
RAZER Mamba akku 900mAh/3.3Wh
14,95 €