calcActive())">
LG H700, K212, K220 akku 4100mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG matkapuhelimien kanssa:
H700
K212
K220
K220ds
K220dsK
K220dsZ
K220Y
K220Z
K450
LS755
LV9 X Calibur
US610
US701
V9
X Power
X Power NFC Dual SIM
X Power NFC Dual SIM TD-LTE
X Venture
K212
K220
K220ds
K220dsK
K220dsZ
K220Y
K220Z
K450
LS755
LV9 X Calibur
US610
US701
V9
X Power
X Power NFC Dual SIM
X Power NFC Dual SIM TD-LTE
X Venture
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG matkapuhelimien alkuperäisakut:
BL-T24
EAC63340001
EAC63358901
EAC63340001
EAC63358901
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-LKS755XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124993 |
| Korvaa | BL-T24 / EAC63358901 / EAC63340001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.79Wh |
| Mitat | 102.60 x 45.90 x 5.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa LG akut
Näytä kaikki →
-50%
LG Leon 4G Akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G5, G5 Lite, H830 akku 2800 mAh
23,95 €
-10%
LG G2 Mini - D320, D620 akku 1600 mAh
20,95 €
18,95 €
LG Optimus P700 Akku 1200 mAh
18,95 €
-50%
LG G5, G5 Lite, H830 akku 1900 mAh
18,95 €
9,48 €
LG G4 Akku 3000 mAh
19,95 €
-11%
LG D280, D280N, D285, Spirit 4G akku 1800 mAh
17,95 €
15,95 €
-8%
LG G3 D855 yhteensopiva akku 3000 mAh
23,95 €
21,95 €