calcActive())">
Creative Vado, Vado Pocket HD, Vado Video Cam akku 750mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Creative MP3-soittimien kanssa:
Vado
Vado Pocket HD
Vado Video Cam
VF0570
Vado Pocket HD
Vado Video Cam
VF0570
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Creative MP3-soittimien alkuperäisakut:
CAS101
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi MP3-soittimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi MP3-soittimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-CRT101SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027119 |
| Korvaa | CAS101 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 40.30 x 35.30 x 6.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Creative akut
Näytä kaikki →
Creative V, Creative V Plus, Creative DAP-FL0040 akku 650 mAh
15,95 €
Creative Zen Vision:M, Zen Vision M, Video akku 1700 mAh
25,95 €
Creative Zen Micro Photo MP3-Soittimen Akku
18,95 €
Creative Zen Protable Media Center akku 3750 mAh
59,95 €
Creative Zen Micro, Zen Micro Photo, Zen Micro 5GB, 6GB akku 780 mAh
19,95 €
Creative Labs Nomad Jukebox Zen, DAP-HDD004 akku 1400 mAh
29,95 €
Creative Labs Nomad Jukebox ZenTouch, Zen Touch 20GB, Zen Touch 40GB, DAP-HD0014 akku 1500 mAh
29,95 €
Creative Zen Neeon, Zen Neeon 2, DAP-MD0005 akku 850 mAh
24,95 €