calcActive())">
Dell Inspiron 1410, Vostro 1014, Vostro 1015, Vostro A840, Vostro A860, Vostro1088 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1410
Vostro 1014
Vostro 1015
Vostro A840
Vostro A860
Vostro A860n
Vostro 1014N
Vostro 1015N
Vostro1088
Vostro 1088n
Vostro 1014
Vostro 1015
Vostro A840
Vostro A860
Vostro A860n
Vostro 1014N
Vostro 1015N
Vostro1088
Vostro 1088n
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0818
451-10673
F286H
F287F
F287H
R988H
0F286H
0F287H
0G066H
0G069H
0R988H
DP-01072009
DP-07292008
G066H
G069H
PP37L
PP38L
QU-080807001
QU-080807002
QU-080807003
QU-080807004
QU-080917001
451-10673
F286H
F287F
F287H
R988H
0F286H
0F287H
0G066H
0G069H
0R988H
DP-01072009
DP-07292008
G066H
G069H
PP37L
PP38L
QU-080807001
QU-080807002
QU-080807003
QU-080807004
QU-080917001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1410NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035763 |
| Mitat | 205.85 x 55.91 x 20.00mm |
| Korvaa | 312-0818 / 451-10673 / F286H / F287F / F287H / R988H / 0F286H / 0F287H / 0G066H / 0G069H / 0R988H / DP-01072009 / DP-07292008 / G066H / G069H / PP37L / PP38L / QU-080807001 / QU-080807002 / QU-080807003 / QU-080807004 / QU-080917001 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €