calcActive())">
Dell Inspiron 1425, D1425, 1428, 6600 mAh Musta
Varastossa
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1425
D1425
1428
D1425
1428
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
1ZS070C
90-NFV6B1000Z
90-NFY6B1000
90-NFY6B1000Z
906C5040F
906C5050F 908C3500F
90NFV6B1000Z
90NITLILD4SU1
90NITLILG2SU1
BATE80L6
90-NFV6B1000Z
90-NFY6B1000
90-NFY6B1000Z
906C5040F
906C5050F 908C3500F
90NFV6B1000Z
90NITLILD4SU1
90NITLILG2SU1
BATE80L6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1425HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033387 |
| Mitat | 204.71 x 70.20 x 21.70mm |
| Korvaa | 1ZS070C / 90-NFV6B1000Z / 90-NFY6B1000 / 90-NFY6B1000Z / 906C5040F / 906C5050F 908C3500F / 90NFV6B1000Z / 90NITLILD4SU1 / 90NITLILG2SU1 / BATE80L6 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €