calcActive())">
Dell Inspiron 1470, Inspiron 14z, Inspiron 1570, Inspiron 15z akku 6600 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1470
Inspiron 1470n
Inspiron 14z
Inspiron 1570
Inspiron 1570n
Inspiron 15z
Inspiron 1470n
Inspiron 14z
Inspiron 1570
Inspiron 1570n
Inspiron 15z
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
06HKFR
127VC
312-1008
312-1015
451-11468
451-11470
6DN3N
9RDF4
DVVV7
XVK54
127VC
312-1008
312-1015
451-11468
451-11470
6DN3N
9RDF4
DVVV7
XVK54
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1470HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056843 |
| Mitat | 264.30 x 53.20 x 37.70mm |
| Korvaa | 06HKFR / 127VC / 312-1008 / 312-1015 / 451-11468 / 451-11470 / 6DN3N / 9RDF4 / DVVV7 / XVK54 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €