calcActive())">
DELL Venue 11 Pro 7140 Tabletin Akku 5100mAh
Varastossa
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Venue 11 Pro 7140
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
2H2G4
HFRC3
TXJ69
HFRC3
TXJ69
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DEV714SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124917 |
| Mitat | 248.80 x 79.40 x 5.10mm |
| Korvaa | HFRC3 / TXJ69 / 2H2G4 / 2H2G4 21CP5/63/105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 37.74Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Dell tablettien akut
Näytä kaikki →
-18%
DELL Pro11i-2501BLK, V11P7130, Venue 11 Pro Tabletin Akku
65,95 €
53,95 €
DELL Looking Glass, Opus One, Streak 7 Tabletin Akku
23,95 €
DELL T06G, Venue 11 Pro 5130 Tabletin Akku
59,95 €
DELL Venue 7, Venue 7 3740, Venue 8 Tabletin Akku
23,95 €
-50%
DELL T01D, T10D-5830, Venue 8 Pro Tabletin Akku
35,95 €
17,98 €
DELL Venue 8 Pro 3845 Tabletin Akku
49,95 €
DELL Venue 8 7000, Venue 8 7840 Tabletin Akku
49,95 €
DELL Venue 8 Pro 5855 akku 5100mAh
60,95 €