calcActive())">
DELL Venue 8 Pro 5855 akku 5100mAh
Saatavissa tehtaalta
60,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Venue 8 Pro 5855
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
0HH8J0
HH8J0
WXR8J
HH8J0
WXR8J
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-DEV858SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134916 |
| Korvaa | HH8J0 / WXR8J / 0HH8J0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 19.38Wh |
| Mitat | 105.62 x 97.33 x 4.54mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell tablettien akut
Näytä kaikki →
-18%
DELL Pro11i-2501BLK, V11P7130, Venue 11 Pro Tabletin Akku
65,95 €
53,95 €
DELL Looking Glass, Opus One, Streak 7 Tabletin Akku
23,95 €
DELL T06G, Venue 11 Pro 5130 Tabletin Akku
59,95 €
DELL Venue 7, Venue 7 3740, Venue 8 Tabletin Akku
23,95 €
-50%
DELL T01D, T10D-5830, Venue 8 Pro Tabletin Akku
35,95 €
17,98 €
DELL Venue 8 Pro 3845 Tabletin Akku
49,95 €
DELL Venue 8 7000, Venue 8 7840 Tabletin Akku
49,95 €
DELL Venue 11 Pro 7140 Tabletin Akku 5100mAh
69,95 €