
calcActive())">
Dell XPS M1210 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS M1210
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0435
312-0436
451-10356
451-10357
451-10370
451-10371
CG036
CG039
HF674
NF343
312-0436
451-10356
451-10357
451-10370
451-10371
CG036
CG039
HF674
NF343
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DEXPSB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026464 |
| Mitat | 206.45 x 61.00 x 25.75mm |
| Korvaa | 312-0435 / 312-0436 / 451-10356 / 451-10357 / 451-10370 / 451-10371 / CG036 / CG039 / HF674 / NF343 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €

Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €

Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €

Dell Latitude 12 E7270, Latitude 12 E7470 Akku 7200 mAh
79,95 €
64,95 €

DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €

DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €

DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 2200 mAh
59,95 €
56,95 €

DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 6600mAh
75,95 €
