calcActive())">
Denso BHT-1306B, BHT-1306BB, BHT-1306BWB akku 1800mAh
Saatavissa tehtaalta
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien viivakoodinlukijoiden kanssa:
Denso:
BHT-1306BBHT-1306BB
BHT-1306BWB
BHT-1306Q
BHT-1306QB
BHT-1306QWB
BHT-1361B-CE
BHT-1361BWB
BHT-1361QWB
BHT-200
BHT-200BW-CE
BHT-300
BHT-300BW
BHT-300BW-CN
BHT-300Q
BHT-300QB
BHT-300QW
BHT-304QB
BHT-304QW
BHT-400
BHT-400Q
BHT-600
BHT-600BW
BHT-604B
BHT-604BW
BHT-604QW
BHT-800
BHT-800B
BHT-804QW
BHT-805B
BHT-805BW
BHT-805Q
BHT-825QW
BT20L
BTH-600
DS22L1-D
DS22L1-G
AUTO-ID:
ASIA)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
Denso:
496461-0450496466-1130
BT-20L
BT-20LB
FBD2000
AUTO-ID:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-BHT20BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025177 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 55.00 x 35.00 x 11.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €