calcActive())">
Dewalt DCB120 Li-ion 12 V akku 2000 mAh
Saatavissa tehtaalta
47,95 €
Dewalt yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Dewalt malleihin:
12V MAX Li-ion
DCD710
DCD710S2
DCF610
DCF610S2
DCF813S2
DCF815
DCF815N
DCF815S2
DCK210S2
DCK211S2
DCL040
DCL510
DCS310
DCS310S1
DCT410S1
DCT411S1
DCT414S1
DCD710
DCD710S2
DCF610
DCF610S2
DCF813S2
DCF815
DCF815N
DCF815S2
DCK210S2
DCK211S2
DCL040
DCL510
DCS310
DCS310S1
DCT410S1
DCT411S1
DCT414S1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dewalt alkuperäisakut:
DCB120
DCB121
DCB121
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DEC120PX |
|---|---|
| EAN | 4894128078159 |
| Mitat | 90.75 x 64.45 x 45.30mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | DCB120 / DCB121 / DCB125 / DCB123 / DCB127 / DCB102 / DCB105 / DCB112 / DCB204 / DCB205 / DCB206 / DCB606 / DCB606-2 / DCB609-2 / DCB612 / DCB180 / DCB181 / DCB181-XJ / DCB182 / DCB182-XE / DCB183 / DCB184 / DCB185 / DCB200 / DCB201 / DCB201-2 / DCB203 / |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-31%
Makita 1090 ( BL1013 / BL1014 ) Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
34,95 €
23,95 €
-26%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 1500 mAh
46,95 €
34,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-36%
Makita 690 Ni-MH 9,6 V akku 3000 mAh
49,95 €
31,95 €
-35%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
45,95 €
29,95 €