calcActive())">
DeWalt DCD925, DCD925B2, DCD925KA 18V Li-ion Työkalun Akku - 4000mAh
Varastossa
79,95 €
62,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DeWalt akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
DCD925
DCD925B2
DCD925KA
DCD925N
DCD925B2
DCD925KA
DCD925N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DeWalt akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
DC9180
DC9180C
DC9182
DC9180C
DC9182
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DEC918PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105473 |
| Mitat | 118.28 x 86.72 x 117.64mm |
| Korvaa | DC9180 / DC9180C / DC9182 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa DeWalt akut
Näytä kaikki →
-23%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
45,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-17%
Dewalt DC9071 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
46,95 €
38,95 €
-24%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 2000 mAh
45,95 €
34,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
Dewalt DC330 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
-34%
Dewalt DE9141 Li-ion 14,4 V akku 5000 mAh
89,95 €
58,95 €
-20%
DeWalt XR Li-Ion 14.4V Työkalun Akku 6000mAH
64,95 €
51,95 €