calcActive())">
Doro 7010 / 7011 / 7781 / Secure 780x - DBW-1600A akku 1500mAh
Varastossa
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
7010
7011
7781
Secure 780x
7011
7781
Secure 780x
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelinten alkuperäisakut:
DBW-1600A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-DEP780SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171980 |
| Korvaa | DBW-1600A / DBW-1600B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 75.40 x 46.10 x 4.56mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Doro akut
Näytä kaikki →
-25%
Doro PhoneEasy 510 - DBC-800A / DBC-800B / DBC-800D / DBP-800B Akku 900 mAh
15,95 €
11,95 €
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
-22%
Doro DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E Akku 800 mAh
17,95 €
13,95 €
-10%
Doro DBR-800D / DBR-800A akku 1200 mAh
19,95 €
17,95 €
-13%
Doro PhoneEasy 410 / 610 SHELL01A Akku 800 mAh
15,95 €
13,95 €
-15%
Doro 7030 7031 DFC-0270 / DBX-1350A akku 1200mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Doro DBR-800B Akku 900 mAh
18,95 €
15,95 €
-13%
Doro PhoneEasy 334, PhoneEasy 338 ( 01.10.CAREP0103 ) Akku 800 mAh
15,95 €
13,95 €