calcActive())">
Doro DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E Akku 800 mAh
Varastossa
17,95 €
13,95 €
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
PhoneEasy 622
PhoneEasy 622GSM
PhoneEasy 606
PhoneEasy 606GSM
PhoneEasy 520
PhoneEasy 520x
PhoneEasy 621
PhoneEasy 613
PhoneEasy 631
PhoneEasy 632
PhonoEasy 623
PhonoEasy 624
PhoneEasy 607
PhoneEasy 608
PhoneEasy 609
PhoneEasy 611
PhoneEasy 612
PhoneEasy 623
PhoneEasy 624
PhoneEasy 625
PhoneEasy 632s
2314
2415
PhoneEasy 1360
PhoneEasy 2314
PhoneEasy 2424
PhoneEasy 2415
PhoneEasy 622GSM
PhoneEasy 606
PhoneEasy 606GSM
PhoneEasy 520
PhoneEasy 520x
PhoneEasy 621
PhoneEasy 613
PhoneEasy 631
PhoneEasy 632
PhonoEasy 623
PhonoEasy 624
PhoneEasy 607
PhoneEasy 608
PhoneEasy 609
PhoneEasy 611
PhoneEasy 612
PhoneEasy 623
PhoneEasy 624
PhoneEasy 625
PhoneEasy 632s
2314
2415
PhoneEasy 1360
PhoneEasy 2314
PhoneEasy 2424
PhoneEasy 2415
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
DBF-800ADBF-800D
DBF-800B
DBF-800C
DBF-800E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DPE622SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080541 |
| Korvaa | DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 43.93 x 40.00 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Doro akut
Näytä kaikki →
-25%
Doro PhoneEasy 510 - DBC-800A / DBC-800B / DBC-800D / DBP-800B Akku 900 mAh
15,95 €
11,95 €
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
-10%
Doro DBR-800D / DBR-800A akku 1200 mAh
19,95 €
17,95 €
-13%
Doro PhoneEasy 410 / 610 SHELL01A Akku 800 mAh
15,95 €
13,95 €
-15%
Doro 7030 7031 DFC-0270 / DBX-1350A akku 1200mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Doro DBR-800B Akku 900 mAh
18,95 €
15,95 €
-13%
Doro PhoneEasy 334, PhoneEasy 338 ( 01.10.CAREP0103 ) Akku 800 mAh
15,95 €
13,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €