
calcActive())">
E11 akku, 4400 mAh Musta
Saatavissa tehtaalta
79,95 €
Yhteensopiva mm.
UNIWILL
E11
Edullinen ja laadukas E10, E10IL2
yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta
juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme
asian.
Laadukas tarvikeakku 6kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001
vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös
RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-UNE110NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054207 |
| Mitat | 204.39 x 51.53 x 19.76mm |
| Korvaa | E11-3S4400-S1B1 / E11-3S4400-B1B1 / E11-3S2200-S1B1 / E11-3S2200-B1B1 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €

Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €

Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €

Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €

Asus X450 - A41-X550 akku 2200 mAh
53,95 €

Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €

Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €

Asus ZenBook UX32 akku 6500 mAh
79,95 €
66,95 €
