calcActive())">
Ecovacs ruohonleikkurin BAIZE / G1-800 yhteensopiva akku 5200mAh
Saatavissa tehtaalta
41,95 €
Ecovacs ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BAIZE
G1-800
G1-800G
GOAT G1
GOAT G1 1600
GOAT GX
GX-600
MPB12
Goat G1-800W
Goat G1-800G
MPB11
Goat O1200 RTK
Goat O800 RTK
G1-800
G1-800G
GOAT G1
GOAT G1 1600
GOAT GX
GX-600
MPB12
Goat G1-800W
Goat G1-800G
MPB11
Goat O1200 RTK
Goat O800 RTK
Korvattavat Ecovacs ruohonleikkurin alkuperäisakut
201-2201-0903
201-2325-010
201-2325-0104
S21-Li-185-5800
S26-LI-180-4000
201-2325-010
201-2325-0104
S21-Li-185-5800
S26-LI-180-4000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ecovacs ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-EDN600PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216797 |
| Korvaa | 201-2201-0903 / S21-Li-185-5800 / S26-LI-180-4000 / 201-2325-0104 / 201-2325-010 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 96.2Wh |
| Mitat | 97.00 x 68.00 x 47.50mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €