calcActive())">
Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden PX-BAT52 / PXBP-300 yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
66,95 €
Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PX-BAT52
PXBP-300
PXBP-600
PXBP-300
PXBP-600
Korvattavat Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
4511396
4511437neu
4511437OVP
4511437neu
4511437OVP
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-EHP600PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170693 |
| Korvaa | 4511396 / 4511437neu / 4511437OVP |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 120.40 x 76.50 x 48.75mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Einhell akut
Näytä kaikki →
-13%
Einhell BT-CD 10,8 V /3 LI Työkalun Akku 1500 mAh
29,95 €
25,95 €
Einhell BT-CD 10.8/1 Li Työkalun Tehoakku 2500 mAh
35,95 €
Einhell RT-CD18i, RT-CD18I Hammer Drill Työkalun Akku
48,95 €
Einhell BT-CD 10.8/3 LI Työkalun Akku 2500 mAh
33,95 €
Einhell BT-CD 14.4 Li akku 2500mAh
56,95 €
-18%
Einhell BT-CD 14.4 Li Työkalun Akku 1500 mAh
33,95 €
27,95 €
Einhell BT-CD 10.8/1 Li Työkalun Akku 1500 mAh
34,95 €
Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden 4118907 / GE-CG 18 Li Solo yhteensopiva akku 2000mAh
57,95 €