calcActive())">
ELCA CONTROL-07, CONTROL-07MH-A, CONTROL-07MH-D akku 700mAh
Saatavissa tehtaalta
47,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ELCA radio-ohjaimien kanssa:
CONTROL-07
CONTROL-07MH-A
CONTROL-07MH-D
GENIO-M
GENIO-P
TECHNO-M
CONTROL-07MH-A
CONTROL-07MH-D
GENIO-M
GENIO-P
TECHNO-M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ELCA radio-ohjaimien alkuperäisakut:
PINC 07MH
REC-PINC-07J
REC-PINC-07J
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ECH007BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124832 |
| Korvaa | REC-PINC-07J / PINC 07MH / PINC-07MH |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 5.04Wh |
| Mitat | 75.80 x 42.50 x 42.00 mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Teollisuuden akut ja paristot
Näytä kaikki →
-18%
Scanreco 16131, 590, 592 akku 2000mAh
32,95 €
26,95 €
Demag DRC10 akku 2000mAh
30,95 €
-18%
Åkerstroms 100J, 100J Transmitters, BC82 akku 1500mAh
50,95 €
41,95 €
-13%
Autec LPM02 / R0BATT00E08A0 nosturin kauko-ohjaimen akku 1400mAh
39,95 €
34,95 €
-15%
IMET BE5500, M550 Ares, M550 Thor akku 2000mAh
40,95 €
34,95 €
HBC Radiomatic Keynote, Radiomatic Linus 4, Radiomatic Micron 4 akku 2000mAh
37,95 €
HBC Linus 6, Radiomatic Eco, Spectrum 1 akku 2000mAh
39,95 €
-12%
Åkerstroms AQ80 Transmitters, Era 100J Transmitters, Era 150J Transmitters akku 1600mAh
41,95 €
36,95 €