calcActive())">
Emporia AK-V28, AK-V29, Talkplus, Talkpremiun akku 1200 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Yhteensopiva akku mm: Emporia AK-V28, AK-V29, Talkplus, Talkpremium.
Edullinen ja laadukas Emporia AK-V28, AK-V29, 40426 yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Emporia AK-V28, AK-V29, Talkplus, Talkpremium. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-EAK280SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036975 |
| Korvaa | AK-V28 / 40426 / AK-V29 / AK-V29-BC / AK-V28-BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 46.80 x 44.00 x 7.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Emporia akut
Näytä kaikki →
-50%
Texet / Emporia AK-C140 yhteensopiva akku 900 mAh
15,95 €
7,98 €
Emporia Supereasy AK-S3M akku 2500mAh
22,95 €
Emporia F200 akku 1100 mAh
17,95 €
Emporia AK-V170 akku 1200 mAh
24,95 €
-12%
Emporia AK-F220 FLIP basic akku 1150 mAh
24,95 €
21,95 €
Emporia puhelimen Active V50 / Active V50 4G yhteensopiva akku 1050mAh
15,95 €
Emporia puhelimen Smart 5 / Smart.5 yhteensopiva akku 3500mAh
22,95 €
Emporia C155, Telme C155 akku 1200 mAh
15,95 €