calcActive())">
Emporia Supereasy AK-S3M akku 2500mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia matkapuhelimien kanssa:
Supereasy
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia matkapuhelimien alkuperäisakut:
AK-S3M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ESE300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181446 |
| Korvaa | AK-S3M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 72.00 x 52.00 x 5.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Emporia akut
Näytä kaikki →
-50%
Texet / Emporia AK-C140 yhteensopiva akku 900 mAh
15,95 €
7,98 €
Emporia C155, Telme C155 akku 1200 mAh
15,95 €
Emporia AK-V28, AK-V29, Talkplus, Talkpremiun akku 1200 mAh
18,95 €
Emporia F200 akku 1100 mAh
17,95 €
Emporia AK-V170 akku 1200 mAh
24,95 €
-12%
Emporia AK-F220 FLIP basic akku 1150 mAh
24,95 €
21,95 €
Emporia Telme C120 / Doro 322 akku 1050 mAh
15,95 €
Emporia Elson EL380, Elson EL399, Elson EL470 akku 550 mAh
15,95 €