calcActive())">
Fanuc PLC-laitteiden 18-T series programmable logic / ALPHA iSV CNC system amplifier yhteensopiva akku 2400mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Fanuc PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
18-T series programmable logic
ALPHA iSV CNC system amplifier
BETA iSV CNC system amplifiers
BETA iSVSP CNC system amplifie
Robot controllers
ALPHA iSV CNC system amplifier
BETA iSV CNC system amplifiers
BETA iSVSP CNC system amplifie
Robot controllers
Korvattavat Fanuc PLC-laitteiden alkuperäisakut
A98L00310025
A98L-0031-0025
BR2/3AGCT4A
BR-2/3AGCT4A
A98L-0031-0025
BR2/3AGCT4A
BR-2/3AGCT4A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fanuc PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-PLC980SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135432 |
| Korvaa | A06B-6114-K504 / A98L-0031-0025 / BR-2/3AGCT4A / BR2/3AGCT4A / BR-2/3A4F |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 46.00 x 34.50 x 35.80mm |
| Jännite | 6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa PLC akut
Näytä kaikki →
-14%
GE FANUC Amplifier ALPHA iSV, FANUC Amplifier BETA iSV, FANUC Amplifier BETA iSVSP akku 2900mAh
28,95 €
24,95 €
Mitsubishi CR17335SE-R, ER2/3A, GT15-BAT akku 1800mAh
19,95 €
GE FANUC 0i-B, FANUC 0i-D, FANUC 0i-Mate-B akku 2000mAh
24,95 €
GE Fanuc CNC 16i akku 5000mAh
26,95 €
GE A06B0177D106, A06B-0177-D106, A98L00310011#L akku 2200mAh
24,95 €
-13%
GE A06B-6093-K001, A98L-0031-0011/L, Fanuc A98L-0031-0011/L akku 2200mAh
23,95 €
20,95 €
Maxell ER17/33 akku 1600mAh
32,95 €
Maxell F1, F2, FX2 akku 1800mAh
31,95 €