calcActive())">
Festool T12+3 Cordless Drill Työkalun Akku
Varastossa
44,95 €
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Festool akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
T12+3 Cordless Drill
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
494831
495479
BPS 12 Li
495479
BPS 12 Li
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-FCD121PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092780 |
| Mitat | 125.25 x 79.80 x 69.28 mm |
| Korvaa | BPS 12 Li / 494831 / 495479 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 32.4Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Festool akut
Näytä kaikki →
-15%
Festool BPS12 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
50,95 €
-17%
Festool BP12C Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
47,95 €
39,95 €
Festool BPH12T Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
-15%
Festool BP12C Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
50,95 €
-19%
Festool BPC 18 Li-Ion 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-7%
Festool CDD9.6 Ni-MH 9,6 V akku 2100 mAh
42,95 €
39,95 €
-14%
Festool C 12 Li, T 12+3 Työkalun Akku
41,95 €
35,95 €
-21%
Festool BPS12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
47,95 €
37,95 €