calcActive())">
Flymo ruohonleikkurin Easilife 200 / Easilife 350 yhteensopiva akku 2500mAh
Saatavissa tehtaalta
105,95 €
Flymo ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Easilife 200
Easilife 350
Easilife 500
Easilife 800
Easilife 350
Easilife 500
Easilife 800
Korvattavat Flymo ruohonleikkurin alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Flymo ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HTA115PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177425 |
| Korvaa | 590 21 42-02 / 584 84 28-02 / 584 85 28-03 / 584 85 28-04 / 584 85 28-05 / 5848228-01 / 5848428-02 / 5848528-01 / 5848528-02 / 5848528-03 / 5848528-04 / 5848528-05 / 590 21 42-03 / 590 21 42-04 / 5902142-02 / 5902142-03 / 5902142-04 / 593 24 72-01 / 59324 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 45Wh |
| Mitat | 138.50 x 80.20 x 37.60mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €