calcActive())">
Fujitsu Amilo A1640, Amilo A1645, Amilo A7640, Amilo M1405, Amilo M1424, Amilo M1425, Amilo M1425(B), Amilo M1437, M1439, Amilo M7405, Amilo M7425, Amilo Pro V2020 akku 6600 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo A1640
Amilo A1645
Amilo A7640
Amilo M1405
Amilo M1424
Amilo M1425
Amilo M1425(B)
Amilo M1437
M1439
Amilo M7405
Amilo M7425
Amilo Pro V2020
Amilo A1645
Amilo A7640
Amilo M1405
Amilo M1424
Amilo M1425
Amilo M1425(B)
Amilo M1437
M1439
Amilo M7405
Amilo M7425
Amilo Pro V2020
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
255-3S4400-F1P1
255-3S4400-G1L1
255-3S4400-S1S1
23-UG5C10-0A
23VGF1F-4A
805N00017
23-GUJ001F-9A
23-UJ001F-3A
23GUJ001F-3A
23GUJ001F-9A
4S4400-S1S5-01
63-UJ0024-0A
63-UJ0024-0A CT1
63-UJ0024-4A
63-UJ0024-4A CT1
63GUJ0024-1A
930C4560
930C4560F
930C4770F
930T4770F
BAT-P71
BATP71
255XX1
259XX1
23-VGF1F-4A
23-UG5C40-1A
63-UG5023-6A
63-UK6021-1A
3S4400-S1P3-02
3S6600-S1S1-02
805N00033
63-UG5023-0A
63-UG5023-3A
23-UG5C1F-0A
SA20067-01
7025340000
7027210000
255-3S4400-G1L1
255-3S4400-S1S1
23-UG5C10-0A
23VGF1F-4A
805N00017
23-GUJ001F-9A
23-UJ001F-3A
23GUJ001F-3A
23GUJ001F-9A
4S4400-S1S5-01
63-UJ0024-0A
63-UJ0024-0A CT1
63-UJ0024-4A
63-UJ0024-4A CT1
63GUJ0024-1A
930C4560
930C4560F
930C4770F
930T4770F
BAT-P71
BATP71
255XX1
259XX1
23-VGF1F-4A
23-UG5C40-1A
63-UG5023-6A
63-UK6021-1A
3S4400-S1P3-02
3S6600-S1S1-02
805N00033
63-UG5023-0A
63-UG5023-3A
23-UG5C1F-0A
SA20067-01
7025340000
7027210000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU1640DB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028741 |
| Mitat | 202.18 x 62.75 x 26.33mm |
| Korvaa | 255-3S4400-F1P1,255-3S4400-G1L1,255-3S4400-S1S1,23-UG5C10-0A,23VGF1F-4A,805N00017,23-GUJ001F-9A,23-UJ001F-3A,23GUJ001F-3A,23GUJ001F-9A,4S4400-S1S5-01,63-UJ0024-0A,63-UJ0024-0A CT1,63-UJ0024-4A,63-UJ0024-4A CT1,63GUJ0024-1A,930C4560,930C4560F,930C4770F,930 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-21%
Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
54,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Pi2450, Amilo Pi2530, Amilo Pi2550, Amilo Pi3540, Amilo Xi2428, Amilo Xi2528, Amilo Xi2550 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Fujitsu Amilo Li1718, Amilo Li1720, Amilo Li2727 yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
59,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Lifebook BH531, Lifebook LH531, Lifebook SH531 akku 5000 mAh
53,95 €