calcActive())">
Fujitsu Amilo K7600 akku 4400 mAh
Varastossa
59,95 €
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
Joybook 2100
R22
R22
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:
442677000001
442677000003
442677000004
442677000005
442677000007
442677000010
442677000013 442682800001
442682800002
442682800004
442682800008
442682800014
442682800015
442682800018 442682800027
442682800030
442682840004
442683000001
6903120000
7001820000
7009510000 7018440000
7018840000
7038840000
40006825
3CGR18650A3-MSL
BT.T3004.001
BT.T3007.003
BP-LYN BP-CAL
BP-8089
BP-8089P
BP-8089X
BP-8089X(P)
BP-8389
BP-8889
BP-LYN 4000
L6P-CG0511
BP8089
BP8089P
BP8089X
BP8089X(P)
BP8389
BP8889
442677000003
442677000004
442677000005
442677000007
442677000010
442677000013 442682800001
442682800002
442682800004
442682800008
442682800014
442682800015
442682800018 442682800027
442682800030
442682840004
442683000001
6903120000
7001820000
7009510000 7018440000
7018840000
7038840000
40006825
3CGR18650A3-MSL
BT.T3004.001
BT.T3007.003
BP-LYN BP-CAL
BP-8089
BP-8089P
BP-8089X
BP-8089X(P)
BP-8389
BP-8889
BP-LYN 4000
L6P-CG0511
BP8089
BP8089P
BP8089X
BP8089X(P)
BP8389
BP8889
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MT8389NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017790 |
| Mitat | 205.85 x 70.66 x 21.89mm |
| Korvaa | BT.T3004.001 / BT.T3007.003 / BP-LYN / BP-CAL / BP-8089 / BP-8089X / BP-8089X(P) / BP-8389 / BP-8889 / BP-LYN 4000 / L6P-CG0511 / BP8089 / BP8089P / BP8089X / BP8089X(P) / BP8389 / BP8889 / 442677000001 / 442677000003 / 442677000004 / 442677000005 / 44267 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-21%
Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
54,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Pi2450, Amilo Pi2530, Amilo Pi2550, Amilo Pi3540, Amilo Xi2428, Amilo Xi2528, Amilo Xi2550 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Fujitsu Amilo Li1718, Amilo Li1720, Amilo Li2727 yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
59,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
Fujitsu Amilo A1640, Amilo A1645, Amilo A7640, Amilo M1405, Amilo M1424, Amilo M1425, Amilo M1425(B), Amilo M1437, M1439, Amilo M7405, Amilo M7425, Amilo Pro V2020 akku 6600 mAh
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €