calcActive())">
Gardena ruohonleikkurin 115iHD45 / 115iL yhteensopiva akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
265,95 €
Gardena ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
115iHD45
115iL
120i
120iTK4-H530iP4
336LiC
436LiB
5033
5033-20
5041
520iHD60
520iHD70
520iHE3
520iLX
520iRX
530iPT5
530iPX
535i XP
535iFR
535iRX
535iRXT
536Li XP
536LiHD60X
536LiHD70X
536LiHE3
536LiLX
536LiP4
536LiPT5
536LiRX
540iBX
967098301
967893814
AquaClean Li-40/60 high-pressu
LB 146i
LC 141C
LC 141i
LC 141iV
LC 141Li
LC 141VLi
LC 247iX
LC 347iVX
LC 353iVX
LC247Li
LC347VLi
Power Jet 40-Li
PowerCut Li Hedge Size 40/60
PowerCut Li-40/30
PowerCut Li-40/30 Trimmer
PowerCut Li-40/60
PowerJet Li-40 vacuum cleaner
PowerMax Li-40/32
PowerMax Li-40/32 lawnmower
PowerMax Li-40/37
PowerMax Li-40/37 lawnmower
PowerMax Li-40/41
PowerMax Li-40/41 lawnmower
QC 330
QC 500
Trimmer 115iL
Trimmer 315iC
Trimmer 325iLK
115iL
120i
120iTK4-H530iP4
336LiC
436LiB
5033
5033-20
5041
520iHD60
520iHD70
520iHE3
520iLX
520iRX
530iPT5
530iPX
535i XP
535iFR
535iRX
535iRXT
536Li XP
536LiHD60X
536LiHD70X
536LiHE3
536LiLX
536LiP4
536LiPT5
536LiRX
540iBX
967098301
967893814
AquaClean Li-40/60 high-pressu
LB 146i
LC 141C
LC 141i
LC 141iV
LC 141Li
LC 141VLi
LC 247iX
LC 347iVX
LC 353iVX
LC247Li
LC347VLi
Power Jet 40-Li
PowerCut Li Hedge Size 40/60
PowerCut Li-40/30
PowerCut Li-40/30 Trimmer
PowerCut Li-40/60
PowerJet Li-40 vacuum cleaner
PowerMax Li-40/32
PowerMax Li-40/32 lawnmower
PowerMax Li-40/37
PowerMax Li-40/37 lawnmower
PowerMax Li-40/41
PowerMax Li-40/41 lawnmower
QC 330
QC 500
Trimmer 115iL
Trimmer 315iC
Trimmer 325iLK
Korvattavat Gardena ruohonleikkurin alkuperäisakut
28311
9842
9843
9843-20
BLi-40/100
BLi-40/160
9842
9843
9843-20
BLi-40/100
BLi-40/160
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Gardena ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-GRA400PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 40 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177883 |
| Korvaa | BLi-40/160 / BLi-40/100 / 9843-20 / 9842 / 9843 / 28311 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 200Wh |
| Mitat | 132.20 x 99.00 x 115.60mm |
| Jännite | 40 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €