calcActive())">
Gardena ruohonleikkurin PowerMax Li-40/32 / PowerMax Li-40/41 yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
120,95 €
Gardena ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PowerMax Li-40/32
PowerMax Li-40/41
PowerMax Li-40/37
PowerCut Li-40/30
PowerCut Li-40/60
Power Jet 40-Li
5033
5033-20
5041
115iL
115iHD45
436LiB
120i
536LiRX
536LiP4
336LiC
536LiHE3
540iBX
536LiPT5
536LiLX
536LiHD60X
536LiHD70X
967098301
520iHD60
520iHD70
120iTK4-H530iP4
530iPT5
536Li XP
520iRX
535iFR
535iRX
535iRXT
535i XP
967893814
Trimmer 115iL
Trimmer 315iC
Trimmer 325iLK
530iPX
LB 146i
LC 141iV
LC 141i
LC 141C
LC 141VLi
LC 141Li
520iHE3
QC 330
QC 500
520iLX
LC 247iX
LC 347iVX
LC 353iVX
LC247Li
LC347VLi
PowerMax Li-40/32 lawnmower
PowerMax Li-40/37 lawnmower
PowerMax Li-40/41 lawnmower
PowerCut Li Hedge Size 40/60
PowerCut Li-40/30 Trimmer
PowerJet Li-40 vacuum cleaner
AquaClean Li-40/60 high-pressure cleaner
PowerMax Li-40/41
PowerMax Li-40/37
PowerCut Li-40/30
PowerCut Li-40/60
Power Jet 40-Li
5033
5033-20
5041
115iL
115iHD45
436LiB
120i
536LiRX
536LiP4
336LiC
536LiHE3
540iBX
536LiPT5
536LiLX
536LiHD60X
536LiHD70X
967098301
520iHD60
520iHD70
120iTK4-H530iP4
530iPT5
536Li XP
520iRX
535iFR
535iRX
535iRXT
535i XP
967893814
Trimmer 115iL
Trimmer 315iC
Trimmer 325iLK
530iPX
LB 146i
LC 141iV
LC 141i
LC 141C
LC 141VLi
LC 141Li
520iHE3
QC 330
QC 500
520iLX
LC 247iX
LC 347iVX
LC 353iVX
LC247Li
LC347VLi
PowerMax Li-40/32 lawnmower
PowerMax Li-40/37 lawnmower
PowerMax Li-40/41 lawnmower
PowerCut Li Hedge Size 40/60
PowerCut Li-40/30 Trimmer
PowerJet Li-40 vacuum cleaner
AquaClean Li-40/60 high-pressure cleaner
Korvattavat Gardena ruohonleikkurin alkuperäisakut
BLi-40/160
BLi-40/100
9843-20
9842
9843
28311
BLi-40/100
9843-20
9842
9843
28311
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Gardena ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-GRA437PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 40 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187769 |
| Korvaa | BLi-40/160 / BLi-40/100 / 9843-20 / 9842 / 9843 / 28311 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 80Wh |
| Mitat | 132.20 x 99.00 x 115.60mm |
| Jännite | 40 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €