calcActive())">
Garmin 010-01959-00, Approach G10, Forerunner 225 akku 180mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin älykellojen kanssa:
010-01959-00
Approach G10
Forerunner 225
Forerunner 235
Forerunner 630
Forerunner 735XT
GRM0371754
Approach G10
Forerunner 225
Forerunner 235
Forerunner 630
Forerunner 735XT
GRM0371754
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin älykellojen alkuperäisakut:
361-00072-10
361-00086-00
361-00086-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi älykellojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi älykellojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-GRF225SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138730 |
| Korvaa | 361-00086-00 / 361-00072-10 / 361-00086-10 / 361-00072-00 / 361-00086-23 |
| Kapasiteetti (mAh) | 180mAh / 0.67Wh |
| Mitat | 29.00 x 19.42 x 3.38mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Garmin akut
Näytä kaikki →
-31%
Zumo 660 Akku 1880 mAh
25,95 €
17,95 €
-15%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
25,95 €
21,95 €
-13%
GARMIN Fenix 5 Akku 230 mAh
15,95 €
13,95 €
-21%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
27,95 €
21,95 €
-14%
GARMIN Fenix 3 Akku 300 mAh
13,95 €
11,95 €
Garmin 010-01248-00, gWind Wireless, gWind Wireless Transducer Navigaattorin Akku
18,95 €
-12%
Garmin 010-01603-10, Zumo 590, Zumo 590LM akku 1800mAh
32,95 €
28,95 €
-16%
Garmin Zumo 350LM / 361-00059-00 Navigaattorin Akku
18,95 €
15,95 €