calcActive())">
Garmin forerunner 910XT Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
forerunner 910XT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00057-00
361-00057-01
361-00057-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GFN910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095682 |
| Mitat | 39.40 x 31.71 x 5.40mm |
| Korvaa | 361-00057-01 / 361-00057-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Garmin akut
Näytä kaikki →
-31%
Zumo 660 Akku 1880 mAh
25,95 €
17,95 €
-13%
GARMIN Fenix 5 Akku 230 mAh
15,95 €
13,95 €
-15%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
25,95 €
21,95 €
-21%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
27,95 €
21,95 €
-14%
GARMIN Fenix 3 Akku 300 mAh
13,95 €
11,95 €
Garmin 010-01248-00, gWind Wireless, gWind Wireless Transducer Navigaattorin Akku
18,95 €
-12%
Garmin 010-01603-10, Zumo 590, Zumo 590LM akku 1800mAh
32,95 €
28,95 €
-16%
Garmin Zumo 350LM / 361-00059-00 Navigaattorin Akku
18,95 €
15,95 €