calcActive())">
Garmin navigaattorin Dash Cam 25 / DashCam 25 yhteensopiva akku 750mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Dash Cam 25
DashCam 25
DashCam 25
Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut
361-00025-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-GMC250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176848 |
| Korvaa | 361-00025-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 49.10 x 30.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Garmin akut
Näytä kaikki →
-31%
Zumo 660 Akku 1880 mAh
25,95 €
17,95 €
-13%
GARMIN Fenix 5 Akku 230 mAh
15,95 €
13,95 €
-15%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
25,95 €
21,95 €
-21%
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
27,95 €
21,95 €
-14%
GARMIN Fenix 3 Akku 300 mAh
13,95 €
11,95 €
Garmin 010-01248-00, gWind Wireless, gWind Wireless Transducer Navigaattorin Akku
18,95 €
-12%
Garmin 010-01603-10, Zumo 590, Zumo 590LM akku 1800mAh
32,95 €
28,95 €
-16%
Garmin Zumo 350LM / 361-00059-00 Navigaattorin Akku
18,95 €
15,95 €