calcActive())">
Green Cell 120W Asus Laturi 19V 6.32A - Liitin 4,5*3,0 keskipinnillä
Saatavissa tehtaalta
44,95 €
36,95 €
Asus yhteensopiva Green Cell Laturi on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tietokoneiden kanssa:
Asus N501
Asus N501J
Asus N501JW
Asus N501V
Asus N501VW
Asus ROG G501
Asus ROG G501J
Asus ROG G501JW
Asus ROG G501V
Asus ROG G501VW
Asus ZenBook Pro
Asus Zenbook Pro
Asus A15
Asus ADP
LITEON A15
LITEON ADP
LITEON PA-1121
Asus PA-1121
Asus N501J
Asus N501JW
Asus N501V
Asus N501VW
Asus ROG G501
Asus ROG G501J
Asus ROG G501JW
Asus ROG G501V
Asus ROG G501VW
Asus ZenBook Pro
Asus Zenbook Pro
Asus A15
Asus ADP
LITEON A15
LITEON ADP
LITEON PA-1121
Asus PA-1121
Mukana myös virtakaapeli.
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.| SKU | AD103P |
|---|---|
| Teho | 120W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 19v |
| Liitintyyppi | pyöreä 4,5-3,0mm KESKIPINNILLÄ |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 3 vuotta |
| EAN | 5903317226437 |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Green Cell laturit -30%
Näytä kaikki →
Green Cell Asus 33W laturi 19V 1.75A Liitin 4.0 x 1.35
27,95 €
-16%
Green Cell Asus laturi - 4 x 1.35 mm - 45W - 19V
24,95 €
20,95 €
Green Cell Lenovo 45W laturi 20V 2,25 A - Liitin 4.0 x 1.7 mm
24,95 €
-16%
Green Cell Asus laturi - 4 x 1.35 mm - 65W - 19V
24,95 €
20,95 €
-16%
Green Cell 65W Acer Laturi 19V 3.42A - Liitin 3.0*1.0
24,95 €
20,95 €
-13%
Green Cell Lenovo 65W laturi 20V 3,25 A - Liitin 4.0 x 1.7 mm
29,95 €
25,95 €
-15%
Green Cell 65W Dell Laturi 19.5V 3.33A - 7.4*5.0
26,95 €
22,95 €
Green Cell Laturi 52W - USB x 5
39,95 €