
calcActive())">
Green Cell 40W Samsung Laturi 12V 3.33A - Liitin 2.5*0.7
Varastossa
24,95 €
20,95 €
Laturi Samsung kannettaville tietokoneille:
Samsung XE700T1C
Samsung 500C
Samsung 500C12
Samsung XE500C12
Samsung 300T
Samsung 300TZC
Samsung 303C
Samsung 303C12
Samsung 500T
Samsung 500T1C
Samsung ATIV Smart
Samsung XE300TZC
Samsung XE303C12
Samsung XE500C
Samsung XE500C13
Samsung XE500T
Samsung XE500T1C
Samsung 700T
Samsung 700T1C
Samsung 300M22
Samsung 500C13
Samsung 503C
Samsung 503C12
Samsung Ativ Smart
Samsung Ativ Tab
Samsung Chromebook 2
Samsung Chromebook 3
Samsung XE300M22
Samsung XE503C12
Samsung XE503C32
Samsung A12
Samsung A12040N1A
Samsung AA
Samsung AD
Samsung BA44
Samsung Series 3
Samsung 500C
Samsung 500C12
Samsung XE500C12
Samsung 300T
Samsung 300TZC
Samsung 303C
Samsung 303C12
Samsung 500T
Samsung 500T1C
Samsung ATIV Smart
Samsung XE300TZC
Samsung XE303C12
Samsung XE500C
Samsung XE500C13
Samsung XE500T
Samsung XE500T1C
Samsung 700T
Samsung 700T1C
Samsung 300M22
Samsung 500C13
Samsung 503C
Samsung 503C12
Samsung Ativ Smart
Samsung Ativ Tab
Samsung Chromebook 2
Samsung Chromebook 3
Samsung XE300M22
Samsung XE503C12
Samsung XE503C32
Samsung A12
Samsung A12040N1A
Samsung AA
Samsung AD
Samsung BA44
Samsung Series 3
Laturin malli:
A44-00286A
AA-PA3N40W/E
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.
30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö laturi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Turvallinen ja kestävä laatulaturi
Laturit valmistetaan korkeilla laatustandardeilla.
| SKU | AD59P |
|---|---|
| Teho | 40W / 3.33A |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 12V |
| Liitintyyppi | Plug: 2.5*0.7 |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 5903317227960 |
| Korvaa | BA44-00286A, AA-PA3N40W/E |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Laturit
Näytä kaikki →
Green Cell Asus 33W laturi 19V 1.75A Liitin 4.0 x 1.35
27,95 €

Green Cell Asus laturi - 4 x 1.35 mm - 45W - 19V
24,95 €
20,95 €

Green Cell Acer 60W laturi 19V 3,42A - Liitin 5,5 x 1,7 mm
24,95 €
20,95 €

Green Cell Lenovo 45W laturi 20V 2,25 A - Liitin 4.0 x 1.7 mm
24,95 €

Green Cell Asus laturi - 4 x 1.35 mm - 65W - 19V
24,95 €
20,95 €

Green Cell 65W Acer Laturi 19V 3.42A - Liitin 3.0*1.0
24,95 €
20,95 €

Green Cell Lenovo 65W laturi 20V 3,25 A - Liitin 4.0 x 1.7 mm
29,95 €
25,95 €

Apple MagSafe 2 alkuperäinen laturi A1436 Macbook Air, 45W, 14.85V / 3.05 A - Käytetty
74,95 €
