calcActive())">
Honeywell 55111-05, 5800RP Wireless, 5800RP Wireless Repeater akku 700mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Honeywell hälytinjärjestelmien kanssa:
55111-05
5800RP Wireless
5800RP Wireless Repeater
K0257
5800RP Wireless
5800RP Wireless Repeater
K0257
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Honeywell hälytinjärjestelmien alkuperäisakut:
55111-05
GP80AAAH5B3BMX
K0257
GP80AAAH5B3BMX
K0257
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi hälytinjärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi hälytinjärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-HYW580BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097563 |
| Korvaa | 55111-05 / K0257 / GP80AAAH5B3BMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 4.2Wh |
| Mitat | 51.50 x 45.20 x 10.90mm |
| Jännite | 6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Hälytinjärjestelmien akut
Näytä kaikki →
Becker HC520 akku 2600mAh
33,95 €
Verisure CR-2/3AZ Hälytinjärjestelmän muistiparisto 3V 1350 mAh
9,95 €
Visonic PowerMaster 10, PowerMax 99-301712 Control Pan, Powermax Express akku 2000mAh
24,95 €
Cobra hälytysjärjestelmien 4138 / 4138HF yhteensopiva akku 230mAh
20,95 €
DSC 3G4000 Cellular Communicato akku 2000mAh
29,95 €
Honeywell Ademco 300-03865, Ademco 55026089, Ademco 781410403291 akku 1500mAh
23,95 €
Honeywell L5000 Panel, Lynx Plus, Tss Keypad akku 700mAh
20,95 €
Visonic Amber Select, AmberLink Emergency Response, PowerMax Complete Alarm Contro akku 2000mAh
31,95 €