calcActive())">
Huawei Ascend P8 Max, DAV-703L, DAV-713L akku 4360 mAh
Saatavissa tehtaalta
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend P8 Max
DAV-703L
DAV-713L
DAV-703L
DAV-713L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB3665D2EBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HUP810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105008 |
| Korvaa | HB3665D2EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 4360mAh / 16.57Wh |
| Mitat | 130.50 x 63.52 x 3.25 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Huawei ja Honor akut
Näytä kaikki →
Huawei P10 Lite / P9 / P9 Lite / Honor 8 / Honor 8 lite / Honor 5C / Honor 7 Lite akku 2900 mAh
18,95 €
-14%
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €
-16%
Huawei Honor 7, Ascend G628 akku 3050 mAh
18,95 €
15,95 €
Huawei Honor 9 / P10 akku 3200 mAh
23,95 €
Huawei Mediapad M1 8.0 / MediaPad T1 9.6 Tabletin Akku
31,95 €
Huawei Mediapad M2 10.0" tabletin akku 6650 mAh
38,95 €
Huawei Ascend Y6, Honor 4A, Honor 4A Dual SIM akku 2580 mAh
17,95 €
Huawei Mate 10 lite / Huawei P20 Pro akku 3900 mAh HB436486ECW
21,95 €