
calcActive())">
Huawei Ascend Y6, Honor 4A, Honor 4A Dual SIM akku 2580 mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend Y6
Honor 4A
Ascend Y5 2
Honor 4A Dual SIM
Honor 4A
Ascend Y5 2
Honor 4A Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB4342A1RBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HUR410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109174 |
| Korvaa | HB4342A1RBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2580mAh / 9.8Wh |
| Mitat | 100.54 x 42.02 x 4.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Huawei Honor akut
Näytä kaikki →
Huawei Honor 7, Ascend G628 akku 3050 mAh
18,95 €
15,95 €

Huawei Honor 9 / P10 akku 3200 mAh
23,95 €

Huawei Honor 10 Lite, P Smart 2019, Enjoy 9s Akku 3300 mAh
20,95 €
19,95 €

Huawei P20 / Honor 10 HB396285EBC / HB396285ECW akku 3300 mAh
20,95 €
15,95 €

Huawei P10 Plus / HB386589CW / HB386589ECW / HB386589EBC akku 3750 mAh
20,95 €
19,95 €

Huawei Honor 5X / Ascend Y6 II / Mediapad T3 akku 3100 mAh
21,95 €
9,95 €

Huawei Honor 6, Honor 4X akku 3000 mAh
18,95 €

Huawei Ascend G730, Honor 3C, H30-T00, H30-T10, H30-U10, Hinor H30 Akku 2300 mAh
19,95 €
