
calcActive())">
Huawei Ascend Y210 Akku 1600 mAh
Varastossa
18,95 €
7,95 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
Ascend Y210
Ascend Y210C
Ascend Y210-0151
U8685D
Ascend G510
T8951
U8951D
C8813
C8813D
T8951D
Ascend W2-T00
Ascend W2-U00
Ascend Y210C
Ascend Y210-0151
U8685D
Ascend G510
T8951
U8951D
C8813
C8813D
T8951D
Ascend W2-T00
Ascend W2-U00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB4W1
HB4W1H
HB4W1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HUY210XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071495 |
| Korvaa | HB4W1 / HB4W1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 65.25 x 47.78 x 4.75mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Akut
Näytä kaikki →
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €

CAT B25 akku 1450 mAh
16,95 €

Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €

Huawei HB4F1, BLT005 yhteensopiva akku 1500mAh
18,95 €
16,95 €

Huawei Ascend G620 Akku 2000 mAh
18,95 €

Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €

Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €

Dualphone RTX3045, Sony FF940 jne yhteensopiva 3,6 V langattoman puhelimen Ni-Mh Akku
13,95 €
