calcActive())">
Huawei Honor 5X / Ascend Y6 II / Mediapad T3 akku 3100 mAh
Varastossa
21,95 €
9,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Honor 6 Extreme Edition
Honor 6 H60-L12
HW-H60-J1
Honor 5X
Honor 5X TD-LTE
Honor 5X Dual SIM
KIW-AL00
Honor X5
KIW-AL10
Glory Play 5X
KIW-TL00
Honor 5X LTE
KIW-L23
KIW-L22
KIW-TL00H
KIW-CL00
KIW-UL00
GX8
GX8 LTE Dual SIM
RIO-L11
GR5
GR5 LTE
KII-L21
KII-L03
KII-L23
KII-L22
Honor 5A
Honor 5A Dual SIM LTE
CAM-L23
CAM-L03
CAM-AL00
CAM-UL00
CAM-TL00
CAM-TL00H
Ascend Y6II
CAM-L21
Ascend Y6 2
G7 Plus
G7 Plus Dual SIM
RIO-AL00
Maimang 4
D199
RIO-CL00
RIO-TL00
G7 Plus TD-LTE
Sensa
H710VL
KIW-L24
H715BL
MediaPad T3
BG2-W09
RIO-L01
G8
RIO-L03
G8 Dual SIM
G8 Standard Edition
Honor 6 H60-L12
HW-H60-J1
Honor 5X
Honor 5X TD-LTE
Honor 5X Dual SIM
KIW-AL00
Honor X5
KIW-AL10
Glory Play 5X
KIW-TL00
Honor 5X LTE
KIW-L23
KIW-L22
KIW-TL00H
KIW-CL00
KIW-UL00
GX8
GX8 LTE Dual SIM
RIO-L11
GR5
GR5 LTE
KII-L21
KII-L03
KII-L23
KII-L22
Honor 5A
Honor 5A Dual SIM LTE
CAM-L23
CAM-L03
CAM-AL00
CAM-UL00
CAM-TL00
CAM-TL00H
Ascend Y6II
CAM-L21
Ascend Y6 2
G7 Plus
G7 Plus Dual SIM
RIO-AL00
Maimang 4
D199
RIO-CL00
RIO-TL00
G7 Plus TD-LTE
Sensa
H710VL
KIW-L24
H715BL
MediaPad T3
BG2-W09
RIO-L01
G8
RIO-L03
G8 Dual SIM
G8 Standard Edition
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB396481EBC
HB396481EBW
HB396481EBW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HUR620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107651 |
| Korvaa | HB396481EBC / HB396481EBW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.78Wh |
| Mitat | 78.43 x 63.43 x 3.87mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Huawei Honor akut
Näytä kaikki →
-16%
Huawei Honor 7, Ascend G628 akku 3050 mAh
18,95 €
15,95 €
Huawei Honor 9 / P10 akku 3200 mAh
23,95 €
Huawei Ascend Y6, Honor 4A, Honor 4A Dual SIM akku 2580 mAh
17,95 €
-5%
Huawei Honor 10 Lite, P Smart 2019, Enjoy 9s Akku 3300 mAh
20,95 €
19,95 €
-24%
Huawei P20 / Honor 10 HB396285EBC / HB396285ECW akku 3300 mAh
20,95 €
15,95 €
-5%
Huawei P10 Plus / HB386589CW / HB386589ECW / HB386589EBC akku 3750 mAh
20,95 €
19,95 €
Huawei Honor 6, Honor 4X akku 3000 mAh
18,95 €
Huawei Ascend G730, Honor 3C, H30-T00, H30-T10, H30-U10, Hinor H30 Akku 2300 mAh
19,95 €