calcActive())">
Huawei M660, Ascend G300 Akku 1800 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
M660
Ascend G300
U8815
Ascend
C8812
Ascend U8818
Ascend U8815
U8680
Ascend G312
U8730
Buddy
Wvga
Phoenix
Ascend Q
T8828
Ascend G302D
U8812D
Ascend G330
U8825D
Ascend G300
U8815
Ascend
C8812
Ascend U8818
Ascend U8815
U8680
Ascend G312
U8730
Buddy
Wvga
Phoenix
Ascend Q
T8828
Ascend G302D
U8812D
Ascend G330
U8825D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB5N1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUM660XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059264 |
| Korvaa | HB5N1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 51.30 x 50.80 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Akut
Näytä kaikki →
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
CAT B25 akku 1450 mAh
16,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Huawei Nexus 6P, H1511, H1512 akku 3450 mAh
21,95 €
Huawei P Smart Pro 2019 / P Smart Z Akku 3900 mAh
17,95 €
Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €
Huawei M318 Akku 950 mAh
16,95 €